Stahovací body

Stahující body vysoké pod prsa s delší nohavičkou, vyrobené tak aby dokonale formovaly postavu kdy je třeba. Dokonale stáhnou oblast břicha, boků a zadečku.

Stahovací šortky

Stahovací šortky vysoké pod prsa, s krátkou nohavičkou.

Stahovací spodní prádlo – konečné řešení

Svým složením umožňuje nošení i v letních dnech. Výborně tvaruje postavu, obzvlášť vhodné pod večerní šaty. Pohodlné, bezešvé, prodyšné a dokonale se přizpůsobí tělu.

Stahovací spodní prádlo jako tanga, i tak to jde

Stahovací kalhotky string vysoké 50075, tvarující dokonale ploché břicho. Pohodlné, funkční a přitom zcela diskrétní.

Stahovací spodní prádlo

Máte ráda stahovací spodní prádlo? Pak byste rozhodně měla vyzkoušet moderní stahovací kalhotky značky Plie. Tyto stahovací kalhotky jsou vyššího střihu a tak vám skvěle formují bříško. Ale také samozřejmě zadeček.Můžete si vybrat ze 3 modních odstínů a to bílá, černí a tělová. Stahovací kalhotky by měli být na všechny postavy a tak je značka Plie vyrábí od velikosti S až po velikost XL. V tomto střihu se dají od značky \plie pořídit i stahovací tanga, které jsou taky velmi funkční.

Stahovací kalhotky

Příjemné stahovací kalhotky.

Stahovací spodní prádlo ve formě Body

Bezešvé body zeštíhluje a formuje postavu. Příjemný jemný a prodyšný materiálu výborně absorbuje vlhkost. Body formuje pas, boky a zadeček. Body je ve spodní části na zapínání pomocí patentů. Ramínka jsou elastická, snadno nastavitelná, vzadu je lze zapnout do kříže.

Dlouhé stahovací spodní prádlo

Úžasně dlouhé body, které je perfektně funkční.  Toto stahovací body je s nohavičkou a tím pádem stahuje nejen bříško a hýždě, ale i stehna. Podprsenka tohoto body je bez kostic a tak se nerýsuje pod oblečením.